top of page

Alexandra Bízková, Jana Brodani a Andrea Ferancová Bartoňová v podcastu Women in Finance

Do finančního světa a zejména do světa investic se dostaly tak trochu náhodou. Přesto v něm zanechávají nesmazatelnou stopu. Jana Brodani, Andrea Ferancová Bartoňová a Alexandra Bízková vidí ve svých profesních cestách poslání. Současně si uvědomují dřinu, která je k úspěchu dovedla. V podcastu Women in Finance, který připravuje Info.cz ve spolupráci s projektem #FinŽeny třeba popisují, že se na řadu jednání musí připravovat více než muži. „Ženy mají také často pocit, že to, v čem jsou dobré, je tak nějak samozřejmé a přihodilo se to. Ale ve sto procentech případů to mají odpracováno,“ říká Brodani.


V podcastu Women in Finance se Jana Brodani, Alexandra Bízková a Andrea Ferancová Bartoňová věnují také rozdílům mezi ženami a muži ve světě investic. „Na spoustu věcí se musíme hodně připravovat. V byznyse jsem se setkala s tím, že muži freestyleři třeba nebyli připravení a nějak to zvládli. My chodíme třikrát víc připravené. Tento freestyle si nemůžeme dovolit. Je to možná i tím, že u jednacího stolu je na nás větší fokus, protože je tam žen méně,“ říká Alexandra Bízková. „Hodně žen chodí více připravených a poznám opravdu velmi málo střelkyň, které by byly méně připravené na jednání než muži,“ potvrzuje Jana Brodani.


Na co mají Jana Brodani, Alexandra Bízková a Andrea Ferancová přirozený talent? Která z dam vyniká v laterárním myšlení a která svou mezioborovou komplexností? A co se jim v poslední době podařilo? I na to odpovídají v podcastu Women in Finance.


Podcast si můžete pustit zdarma zde. Video pro předplatitele Info.cz je dostupné zde.
bottom of page