top of page

Chystáme: Síň slávy 2023

Již ve středu 17. května zveřejníme druhou skupinu laureátek Síně slávy projektu #FinŽeny. K dosavadním 53 dámám v letošním roce uvedeme do Síně slávy dalších 27 z nejvlivnějších žen českého finančního světa. Přehled spolu s námi vydá opět exkluzivně portál Newstream.


S odkazem na vůbec první dvě třídy gymnázia Minerva, které v roce 1890 jako první v Rakousko-Uhersku umožnilo dívkám usilovat o maturitu, vytvořil v roce 2022 projekt #FinŽeny skupinu prvních debutantek síně slávy a představil pomyslnou Síň slávy složenou z žen, které patří dlouhodobě mezi nejviditelnější a nejvlivnější osobnosti finančního světa.

V letošním roce se přehled rozroste o 27 nových jmen. "Cílem přehledu je ocenění žen, které zanechávají v českém finančním segmentu výraznou stopu. Přehled nemá za cíl být vyčerpávajícím uzavřeným výčtem a neslouží ani jako žebříček. Naším cílem je, aby sloužil jako inspirace a připomínka úspěchů výjimečných dam českého finančního segmentu. Máme proto radost, že do něj můžeme letos zařadit další skupinu skvělých expertek," říká za projekt #FinŽeny Jaroslav Kramer.


Přehled bude představen exkluzivně na networkingovém setkání elitních zástupkyň finančního světa 17. května a současně bude zveřejněn na portálu Newstream.Pokud nechcete přijít o novinky projektu #FinŽeny, můžete odebírat náš newsletter.

Comments


bottom of page