top of page

Chystáme: Síň slávy 2024 aneb nejvlivnější ženy českého finančního světa

V pondělí 20. května bude vyhlášena již třetí skupina laureátek Síně slávy projektu #FinŽeny. K dosavadním 80 dámám se v letošním roce přidá dalších 24 z nejvlivnějších žen českého finančního světa. Přehled spolu s námi vydá opět exkluzivně portál Newstream


S odkazem na první dvě třídy gymnázia Minerva, které v roce 1890 jako vůbec první v Rakousko-Uhersku umožnilo dívkám usilovat o maturitu, vytvořil v roce 2022 projekt #FinŽeny skupinu prvních debutantek síně slávy a představil pomyslnou Síň slávy složenou z žen, které patří dlouhodobě mezi nejviditelnější a nejvlivnější osobnosti finančnictví."Cílem je ocenit ženy, které zanechávají v českém finančním segmentu výraznou stopu. Přehled nemá být vyčerpávajícím uzavřeným výčtem a neslouží ani jako žebříček. Naším záměrem je, aby sloužil jako inspirace a připomínka úspěchů výjimečných dam českého finančního světa. Máme proto radost, že do něj můžeme letos zařadit další skupinu skvělých expertek," říká za projekt #FinŽeny Jaroslav Kramer.


Aktuální přehled bude představen 20. května na networkingovém setkání, na němž se sejde bezmála 200 žen reprezentující významné instituce českého finančního světa. Pozvání na akci přijala i místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová.

Pokud nechcete přijít o novinky projektu #FinŽeny, můžete odebírat náš newsletter.


Comentarios


bottom of page