top of page
hero podstránek-01.png
  • LinkedIn
  • White YouTube Icon

Speciální živé vysílání

k vydání 30 dílů podcastu

Women

in Finance

5.4.2023

hero stream-02.png
hero stream-03.png
hero stream-04.png

Fotogalerie

Změna pohledem lídryň ve financích

Ve speciální živě streamované video debatě se zaměříme na téma změny. A to jak kariérní, tak byznysové či společenské. Debatovat budou úspěšné lídryně ze světa financí.

Stream si můžete pustit zdarma na domovské stránce Info.cz. Po streamu nahrajeme jednotlivé příspěvky na náš YouTube kanál

a jejich souhrn přineseme i  na našem blogu.

Vystoupily

DSC_9693.jpeg

Margareta Křížová 

NEWTON Business Accelerator

Margareta je busines mentorkou a poradkyní v oblasti fúzí a akvizic a obchodní strategie. Vede NEWTON Business Accelerator na NEWTON University, konzultuje startupové projekty a spolupracuje s venture capital fondy při vstupu investora do startupových firem.

 

Margareta moderovala pořady zaměřené na finanční gramotnost a podnikání v České televizi, moderovala pořad Podnikání od A do ZET na rádiu ZET a nakladatelství Albatros vydalo její knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se. Je porotkyní podnikatelských soutěží. Margareta věří na celoživotní vzdělávání, které otvírá okno do světa zajímavých příležitostí a udržuje mysl v pohodě.  

Radlrogerova_Diana_73.jpeg

Diana Radl Rogerova

Behind Inventions

Diana je česká vrcholová manažerka a dnes i investorka. Je partnerkou ve společnosti Behind Inventions a bývalou řídící partnerkou společnosti Deloitte ČR, kde současně zastávala i roli Chief Strategic Officera pro Deloitte Europe. V letech 1992–1996 vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Za svou manažerskou a inovativní činnost byla zařazena do žebříčku TOP 25 žen Česka, který vydává mediální společnost Economia, a časopis Forbes ji opakovaně zařadil do žebříčku nejvlivnějších českých žen.

 

Věnuje se také mentoringu a přednáší na konferencích o tématech ženského leadershipu a nových technologiích. Je součástí mnoha platforem podporujících ženy, jako například FinŽeny. Věnuje se významně i aktivitám na podporu státu. Je tvůrcem konference CzechSetGo! se zaměřením na digitalizaci státu. I díky tomu a jejím zkušenostem se stala členkou Digitálního týmu České republiky a je členkou poradního týmu místopředsedy vlády pro Digitalizaci. Je také členkou týmu Ministra Zdraví

AL mini 200_200.png

Andrea Leskovská

Generali Česká pojišťovna

Andrea je členka představenstva a pojistně-technická ředitelka pro neživotní pojištění v Generali Česká pojišťovna pro Českou i Slovenskou republiku. Andrea působí v pojišťovnictví již od roku 1999. Díky své zanícenosti rozvíjet se a pracovat na sobě, se dostala až na pozici člena představenstva. Pro Andreu je v pracovní sféře důležitý lidský a přitom korektní přístup ke kolegům, otevřenost a podpora. Největší zodpovědnost profesně cítí vůči klientům a zaměstnancům. Skupinu Generali vnímá jako společnost o lidech a pro lidi. Co by ji nejlépe popsalo? To, že je vždy připravena pomoci. Je přirozeně zvědavá, vždy musí vědět, jak věci a procesy fungují. Celoživotní vzdělávání, zájem o nová témata a snaha porozumět problematice jsou věci, které ji neustále posouvají osobně i pracovně dál.

20220318_Lenka_Kejikova_(170)_nizke_rozliseni.jpg

Lenka Kejíková

Generali – Penzijní společnost

Lenka působí od roku 2014 ve skupině Generali v České republice, kam nastoupila jako senior manažerka v risk managementu. Na starost měla rozvoj procesů řízení rizik, implementaci regulatorních požadavků a analýzu strategických rizik nejen pro Čechy, ale koordinovala tato témata také v ostatních Generali společnostech ve střední a východní Evropě.

 

Oblast řízení rizik opustila v roce 2021, když přijala pozici generální ředitelky a předsedkyně představenstva Generali penzijní společnosti - největší penzijní společnosti v České republice, která spravuje úspory na stáří více než milionu klientů. Nabídku na tuto vrcholovou roli dostala v době, kdy jejímu synovi bylo pouhých 7 měsíců.

Svetla Koskova.jpg ret.jpg

Světla Košková

VISA

Světla Košková působí jako ředitelka klientského marketingu pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko ve společnosti Visa, dříve vedla marketing a PR v Pojišťovně České spořitelny. Marketingu se věnuje celou svoji profesní kariéru, vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické.

IMG_4691.jpg

Monika Hovorková

Česká spořitelna 

Monika má od roku 2017 na starosti rozvoj značky České spořitelny. Společně se svým týmem pracuje na tom, aby se Spořitelna stala moderní atraktivní značkou. Na současnou pozici si přinesla zkušenosti z vlastního podnikání a z firem DHL, Citibank či Vodafone.

Renata_Němcova_Pixova_CSOB_28_06_21_0111 (1).jpg

Renata Němcová Pixová

​ČSOB

Renata Němcová Pixová pracuje v ČSOB od roku 2017 na pozici ředitelky Skupinové komunikace a marketingu. Před tím působila na marketingových pozicích ve Volksbank, Citibank Europe nebo v komunikační agentuře Ogilvy. Vystudovala Fakultu managementu Vysoké školy ekonomické v Praze. Ráda se realizuje i v neziskovém sektoru, působila řadu let ve správní radě Dejvického divadla a nadále organizuje charitativní projekty pro sociálně znevýhodněné děti. Mezi její záliby patří cestování s rodinou, bikram yoga a další sporty.

bottom of page