top of page
hero podstránek-01.png
  • LinkedIn
  • White YouTube Icon
komunity.png

V rámci projektu #FinŽeny se věnujeme společně

s expertkami napříč trhem vybraným klíčovým tématům do detailu.

Diverzitní komunita

Pravidelné setkání specialistů DEI, kde se otevřeně diskutuje o aktuálních tématech z oblasti diverzity a inkluze. Naším cílem je poskytnout bezpečné prostředí pro výměnu zkušeností, sdílení nápadů a možnosti navázat nová partnerství. Setkání je neformální diskusí s prostorem pro networking a otevřený dialog o všech aspektech diverzity.

FinZeny - web generali-10.png
loga-generali-_-generali-logotype_sekundarni-logo_logo-(fonty)-v-krivkach---tisk,-cmyk-(le

Generační obměna

Nová podkomunita projektu #FinŽeny zastřešená společností Kooperativa, jejímž cílem je pojmenovat základní specifika, úskalí a výzvy vzájemné spolupráce mezi různými generacemi, které se potkávají na pracovišti a které – jak se ukazuje – mezi sebou mají výrazné rozdíly v pracovním nastavení a životních/pracovních prioritách. 

loga finzeny-06.png

Komunita 

CFOs

Skupina CFOs představuje platformu pro ženy, které (nejen) ve světě financí dokázaly velké věci. Jsou na zásadních pozicích, a to jako finanční ředitelky. KPMG je hrdým partnerem komunity, který finančním ředitelkám nabízí prostor pro networking, odborné diskuze a třeba i něco navíc. Součástí komunity jsou například sportovní či společenské akce.

kmpg grey.png

V případě zájmu o zapojení do některé z komunit výše napište na jarda@coverstory.cz

Zústaňme v kontaktu

Děkujeme!

Přihlaste se k našemu newsletteru a nic vám neujde.

bottom of page